Asistent/ka sociálnej pomoci na referáte Mestský útulok Hradská

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podieľanie sa na zabezpečovaní riadneho chodu nepretržitej prevádzky Mestského karanténneho zariadenia, vrátane jeho rozšírených funkcií Krízové ubytovanie a Zimný krízový nocľah pre ľudí bez domova,
  • Vykonávanie administratívnych činností spojených s registráciou a vedením evidencie klientov a klientiek,
  • Zaisťovanie základných životných potrieb klientov a klientiek, vrátane klientov a klientiek pozitívnych na ochorenie Covid-19,
  • Zabezpečovanie výdaja stravy, ošatenia a hygienických potrieb klientom a klientkám,
  • Zabezpečovanie starostlivosti o osobnú hygienu klientov a klientiek, ako aj ich okolitého prostredia,
  • Zabezpečovanie starostlivosti o hygienu ubytovacích a kancelárskych priestorov zariadenia,
  • Plnenie iných úloh na základe rozhodnutí, poverení a požiadaviek vedúceho MÚH, ODBaPĽBD a SSV, súvisiacich s dohodnutým druhom práce,
  • Vykonávanie vyššie uvedených činností v dvojzmennej a nepretržitej prevádzke, s prevahou nočných smien.
  • Zamestnanecké výhody, benefity

    1. Možnosť priamej práce s cieľovou skupinou ľudia bez domova

    2. Práca na zmysluplných a prospoločenských aktivitách

    3. Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %

    4. Možnosť profesijného a odborného rastu

    5. Ďalšie benefity:

      - 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily

     -  sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

    Informácie o výberovom konaní

    Zoznam požadovaných dokladova materiálov

    Poznámka:

    • Na osobné/ online stretnutie si zamestnávateľ vyhradzuje právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosti spolu s profesijným životopisom doručte elektronicky do 07.12.2022.

    Zverejnené dňa 16.11.2022.

    1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania

    2. Motivačný list /max. dve normostrany/

    3. Štruktúrovaný profesijný životopis /max. 4 normostrany/

    4. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelaní

    5. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Počet rokov praxe

    1

    1. Ukončené stredoškolské vzdelanie,

    2. Pracovné skúsenosti najmenej 1 rok,

    3. Predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme,

    4. Komunikačné a osobnostné predpoklady na výkon funkcie, spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť, proaktívnosť, dynamickosť pri plnení pracovných úloh, konštruktívnosť, schopnosť predvídať a efektívne riešiť problémové situácie,  odhodlanie učiť sa nové informácie a postupy, flexibilita a schopnosť zvládať záťažové situácie, tímovosť a schopnosť spolupracovať, schopnosť motivovať kolegov, schopnosť komunikovať s rôznymi cieľovými skupinami s rešpektom, empatiou a porozumením.

    5. Plná znalosť štátneho jazyka,

    6. Užívateľské ovládanie PC  (MS WORD, EXCEL, Internet, atď.) a cloudových riešení od spoločnosti Microsoft.

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov