Finančný kontrolór

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Primaciálne námestie 1, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiac1700 Eur – podľa skúseností, možnosť priznania aj osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • optimalizácia a zefektívňovanie finančných procesov,
  • participácia na aktualizácii a tvorbe metodiky finančných procesov,
  • podpora odborných útvarov a oddelení magistrátu v oblasti finančného riadenia, zlepšovania a zvyšovania kvality procesov a operatívnych činností
  • podpora odborných útvarov a oddelení magistrátu v oblasti finančného kontrolingu a reportingu a operatívnych finančných činností,
  • tvorba finančných modelov a reportov, ich prenos do softvérovej podoby v spolupráci s IT oddelením
  • aktívna participácia pri príprave rozpočtu,
  • kontrola rozpočtu, účtovníctva a iných finančných dát na pravidelnej báze,
  • reporting pre vedenie sekcie financií a magistrátu
  • vykonávanie ďalších prác, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov vedúceho.

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania
  • Motivačný list
  • Životopis
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka: Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobné stretnutie len vybraných uchádzačov.

    Žiadosti spolu s profesijným životopisom doručte elektronicky najneskôr do 31.7.2022

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Ostatné znalosti

    Microsoft Excel - Mierne pokročilý

    Počet rokov praxe

    3

  • vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa,
  • odborná prax 3 roky,
  • znalosť účtovníctva a základných finančných konceptov,
  • znalosť MS Excel na pokročilej úrovni,
  • skúsenosti s databázami, makrami a prácou s väčším množstvom údajov sú vítané,
  • predchádzajúca skúsenosť s optimalizáciou procesov alebo koordináciou interných projektov je výhodou,
  • znalosť verejnej správy vítaná,
  • komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie,
  • ovládanie PC a finančných/účtovných softvérov na pokročilej úrovni.
  • Inzerujúca spoločnosť

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov