Architekt, urbanista v Oddelení obstarávania územnoplánovacích dokumentov

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac1 000 EUR/mes. - v závislosti od pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Odborná koordinácia dokumentov pre územie mesta v oblasti územného plánovania z hľadiska medzinárodných, celoslovenských a regionálnych väzieb rozvoja jednotlivých funkčných systémov (koordinácia pri konkrétnych ÚPP a ÚPD).
  • Príprava stanovísk hlavného mesta SR Bratislavy k spracovaným územnoplánovacím podkladom podľa príslušných ustanovení stavebného zákona.
  • Príprava stanovísk hlavného mesta SR Bratislavy k spracovanej územnoplánovacej dokumentácií podľa príslušných ustanovení stavebného zákona.
  • Spolupráca pri obstarávaní územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie mesta v zmysle §2a stavebného zákona.
  • Vypracovávanie materiálov na rokovania orgánov samosprávy hlavného mesta v určených termínoch a zodpovedá za ich formálnu a obsahovú stránku.
  • Prešetrovanie vecného obsahu interpelácii poslancov, vypracovávanie návrhov odpovedí, vrátane návrhov na riešenie, zodpovednosť za úplnosť podávaných informácií.
  • Príprava stanovísk a vypracovanie územnoplánovacích informácií
  • Spolupráca s oddelením informatiky pri zavádzaní informačného systému, najmä na úseku územného plánovania, zodpovednosť za správnosť a včasné spracovanie údajov v rozsahu podľa pokynov vedúceho oddelenia,
  • Spolupráca so Sekciou územného plánovania Metropolitného inštitútu Bratislava a inými oddeleniami magistrátu zaoberajúcimi sa oblasťou územného plánovania.
  • Zamestnanecké výhody, benefity

    • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
    • Možnosť profesijného a odborného rastu.
    • Ďalšie benefity:
      • pružný pracovný čas
      • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
      • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
      • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
      • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

    Informácie o výberovom konaní

    Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania
  • Životopis
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
  • Poznámka:

    Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 1.7. 2021.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    odbory architektúra, urbanizmus, priestorové plánovanie

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa - odbory architektúra, urbanizmus, priestorové plánovanie, pozícia je vhodná aj pre absolventa.
  • Ovládanie PC na užívateľskej úrovni (Microsoft Excel, Word, Outlook, AutoCad, ArcGIS).
  • Bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie, schopnosť verejne prezentovať.
  • Základná znalosť prvej časti stavebného zákona a základná znalosť vyhlášky MŽP SR č.55/2001 o územnoplánovacích podkladoch a územnoplánovacej dokumentácii výhodou.
  • Znalosť územného plánu hlavného mesta SR Bratislavy v znení zmien a doplnkov prípadne územných plánov zón na území Bratislavy výhodou
  • Znalosť cudzieho jazyka vítaná.
  • Inzerujúca spoločnosť

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov