Odborník na oblasť nakladania s odpadmi na Oddelení životného prostredia

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiac1 100 EUR/mes. – v závislosti od pracovných schopností a skúseností je možnosť priznať aj osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie preneseného výkonu štátnej správy v oblasti odpadov.
  • Príprava odborných podkladov k verejnému obstarávaniu.
  • Prejednávanie odpadov uložených v rozpore so zákonom o odpadoch (čierne skládky); zverejňovanie údajov a fotodokumentácie na web stránku mesta.
  • Plnenie povinnosti obce podľa § 67 a § 63 zákona o odpadoch – povinnosti držiteľa starého vozidla – autovraky, spolupráca s MsP a PZ – podľa zákona o odpadoch č. 79/2015 Z.z.
  • Zabezpečenie plnenia ďalších povinností v zmysle zákona o odpadoch.
  • Administratívne práce spojené s činnosťou oddelenia.

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania/motivačný list
  • Životopis
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Poznámka:

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 26.05.2021.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (chemicko-technologická fakulta, stavebná fakulta, environmentalistika)

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa technického zamerania (chemicko-technologická fakulta, stavebná fakulta, environmentalistika)
  • Odborná prax v samospráve výhodou.
  • Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy, najmä v oblasti ochrany zdravia a veterinárnej starostlivosti podľa zákona č. 39/2007 Z.z.; zákona č. 355/2007 Z. z. a zákona o odpadoch č. 79/2015 Z.z.
  • Bezúhonnosť.
  • Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
  • Ovládanie PC na používateľskej úrovni – WORD, EXCEL, GIS.
  • Vodičský preukaz skupiny B.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov