GIS systémový administrátor

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Primaciálne námestie 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacod 1400 EUR/mes. Ceníme si každý zaslaný životopis a záleží nám na individuálnom prístupe. Finálna úroveň základnej mzdy preto závisí od Tvojich individuálnych schopností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa GIS Server (ArcGIS Enterprise), jeho služieb, databáz, mapového portálu, mapových aplikácií.
  • Administrácia GIS užívateľov.
  • Odstraňovanie porúch, monitoring súčastí GIS servera.
  • Analýza a syntéza priestorových údajov, ich publikovanie, interpretovanie, vizualizácia, tvorba mapových aplikácií.
  • Poskytovanie GIS podpory pri publikovaní a spracovávaní priestorových údajov na rôznych úrovniach.
  • Podieľanie sa na integrovanom distribuovanom systéme v rozsahu celého mesta, resp. pre mestské časti, organizácie, kraj.
  • Interakcia s inými informačnými systémami.
  • Konsolidácia technológií, dát a metód. Inštalácia a upgrade GIS server komponentov a metodická podpora pri inštalovaní GIS Desktop

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
  • Životopis.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Poznámka:

    • Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov a kandidátky
    • Nevylučujeme viackolovosť predmetného VK

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 19.05.2021.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    geografia, kartografia, priestorové plánovanie, geoinformatika, informatika

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Ostatné znalosti

    PostgreSQL - Expert

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v odbore: geografia, kartografia, priestorové plánovanie, geoinformatika, informatika a pod.
    • Praktické skúsenosti so správou GIS servera a jeho administráciou (výhodou správa ArcGIS Enterprise), vrátane inštalácie a upgradov GIS server komponentov
    • Praktické skúsenosti v oblasti webových serverov
    • Znalosti databáz, predovšetkým geodatabáz (PostgreSQL, PostGIS, a iné)
    • Schopnosť integrovať riešenia na internej aj externej úrovni (smerom k vnútornému klientovi aj občanovi).
    • Analytické a kritické myslenie, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť,
    • znalosť anglického jazyka

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov