Samostatný odborný referent - Architekt / urbanista, MIB

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Ventúrska 22, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacPonúkaný plat: od 1.300 € Tarifný plat: od 810,50 € Uvedený ponúkaný plat je tarifný podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Ponúkaný funkčný plat je modifikovaný priznaním zákonných príplatkov podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a bude odrážať skutočné plnenie kvalitatívnych predpokladov vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie mesta,
  • spracovanie urbanistických štúdií, zadaní, overovacích a vyhľadávacích štúdií,
  • participácia na tvorbe koncepcie a metodiky v oblasti územného plánovania, príprava substanovísk hlavného mesta SR Bratislavy k spracovaným územnoplánovacím podkladom a k spracovanej územnoplánovacej dokumentácii podľa príslušných ustanovení stavebného zákona

  • Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu (domáce a zahraničné konferencie a prednášky)
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • príspevok na stravovanie formou Up Slovensko stravovacej karty
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
    • možnosť čiastočného home-office
    • multisport karta

    4. Práca pre prestížneho zamestnávateľa

    Informácie o výberovom konaní

    Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

    • Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list /max. dve normostrany/
    • Životopis /max. 4 normostrany/
    • Vyplnený osobný dotazník – vzdelanie + prax /nájdete na www.bratislava.sk/
    • Vyplnené čestné vyhlásenie na účely započítania praxe /nájdete na www.bratislava.sk/
    • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
    • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

    • V životopise a dotazníku je potrebné uviesť presný dátum začiatku a ukončenia pracovného pomeru /deň, mesiac, rok/ a taktiež uviesť presné dátumy v prípade požadovanej praxe.

    Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov.

    Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 30.4. 2021.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské II. stupňa

    Počet rokov praxe

    2

    • ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v odbore priestorové plánovanie, architektúra, urbanizmus
    • odborná prax v odbore minimálne 2 roky
    • základná znalosť územného plánu hlavného mesta SR Bratislavy v znení zmien a doplnkov prípadne územných plánov zón na území hlavného mesta SR Bratislavy,
    • bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie
    • počítačové znalosti:   Office – pokročilý

                                       Sketch up - pokročilý

                                       Autocad – pokročilý

                                       Grafické nástroje Adobe - pokročilý

                                       GIS (arcgis, arcview, qgis) – výhodou

    Vítané pracovné skúsenosti, schopnosti a odborné znalosti výhodou:

    • znalosť cudzieho jazyka,
    • rámcová znalosť prvej časti zákona 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a  vyhlášky MŽP SR č. 55/2001 o územnoplánovacích podkladoch a územnoplánovacej dokumentácii,
    • rámcová znalosť prvej časti zákona 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a  vyhlášky MŽP SR č. 55/2001,
    • odborná prax v štátnej správe, alebo v samospráve,
    • Autorizácia SKA

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov