Vedúci oddelenia implementácie externého financovania

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacOd 1 800 EUR/mes. Finálna úroveň ponúkanej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi, zabezpečuje organizuje a zodpovedá za činnosť oddelenia. Zabezpečuje plnenie úloh hlavného mesta na úseku: (i) implementácie projektov financovaných z externých zdrojov - Európske štrukturálne a investičné fondy (EŠIF), dotácie, granty a pod.. (ii) prípravy projektov a spracovania žiadostí o poskytnutie nenávratného finančného príspevku/dotácie, grantu, atď. v spolupráci s odbornými oddeleniami magistrátu, (iii) spolupráce s riadiacimi, sprostredkovateľskými orgánmi a inými inštitúciami poskytujúcimi EŠIF, granty, dotácie a pod..

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu, školenia EŠIF a iné odborné školenia.
  • Ďalšie benefity:
    • pružný pracovný čas
    • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
  • Štruktúrovaný životopis.
  • Koncepcia vedenia oddelenia na rok 2021 vo forme Powerpointovej prezentácie (vedenie ľudí, výkonnostné hodnotenie, kľúčové elementy implementácii projektov EŠIF, max. 3 snímky max. 3 min.) – zaslať spolu s požadovanými materiálmi, prezentácia počas pohovoru.
  • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

POZNÁMKA: Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky najneskôr do 20. januára 2021.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

10

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa.
  • Odborná prax v oblasti implementácie projektov financovaných zo zdrojov EŠIF/ dotačných, grantových schém min. 10 rokov.
  • Riadiaca prax a riadenie projektových tímov min. 5 rokov.
  • Ovládanie PC na používateľskej úrovni.
  • Organizačné a riadiace schopnosti, spoľahlivosť, pracovitosť, flexibilita, precíznosť, odolnosť voči stresu.
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavné mesto SR Bratislava
Primaciálne nám. 1
814 99 Bratislava 1
ID: 4012619  Dátum zverejnenia: 17.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac