Redaktorka/redaktor pre časopis in.ba

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Primaciálne námestie 1, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 900 EUR/mesiac900 – 1 100 EUR/mes. – plus osobný príplatok v závislosti od pracovných schopností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spoluvytváranie obsahovej štruktúry mesačného periodika
  • Komplexná tvorba článkov, od návrhu témy po finalizáciu textu
  • Získavanie tipov, vyhľadávanie a navrhovanie aktuálnych a zaujímavých tém a príbehov mesta
  • Realizácia rozhovorov a reportáži Podľa potrieb účasť na tlačových konferenciách, odborných a spoločenských podujatiach

  • Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • Možnosť profesijného a odborného rastu.
  • Ďalšie benefity:
    • možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií
    • sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
    • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
    • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
    • pružný pracovný čas

    Informácie o výberovom konaní

    Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

    • Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
    • Životopis.
    • Aspoň 3 príklady relevantných výstupov zo svojej doterajšej praxe
    • Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
    • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

    Poznámka: Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobné stretnutie len vybraných uchádzačov.

    Žiadosť spolu s požadovanými prílohami doručte elektronicky najneskôr do 25.11.2020.

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    • Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa
    • Znalosť žurnalistickej práce s periodicitou
    • Prax na rovnakej alebo podobnej pozícii, min. 3. roky je výhodou
    • Zameranie na mestské témy, znalosť regiónu
    • Vzťah pre komunikáciu s čitateľmi a obyvateľmi mesta
    • Cit pre vnímanie grafického zalomenia a znalosť výberu fotografie je výhodou
    • Striktné dodržiavanie termínov, zodpovednosť, samostatnosť, kreatívnosť, flexibilný prístup k riešeniu problémov
    • Anglický jazyk výhodou
    • Bezúhonnosť

    Verejná správa - samospráva

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov
    ID: 3998781  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac