Samostatný odborný referent na oddelení tvorby zelene

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacmožnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Metodická a projekčná činnosť v starostlivosti o zeleň, evidencia a pasportizácia zelene, spracovávanie stanovísk k sadovým úpravám a hodnotenie stavu zelene
2. Metodické usmerňovanie a v spolupráci s mestskou časťou zabezpečovanie a realizácia koncepciu starostlivosti o verejnú zeleň s dôrazom na cestnú zeleň, tvorbu novej zelene, revitalizáciu existujúcich plôch zelene a stromoradí na území hlavného mesta.
3. Spracovávanie inventarizácie a pasport plôch verejnej zelene na pozemkoch vo vlastníctve a priamej správe hl. mesta, vedenie evidencie v GIS.
4. Participácia na tvorbe územného plánu a na procese prípravy a realizácie nových zelených plôch na území hlavného mesta
5. Vypracovávanie projektov a zabezpečovanie ich realizácie v súvislosti s obnovou a revitalizáciou plôch verejnej zelene.

1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania /motivačný list.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Termín nástupu:
Dohodou.

Poznámka:
Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR OTZ zeleň - neotvárať“, najneskôr do 31.01.2020 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedného, technického resp. environmentálneho zamerania (napr. krajinná architektúra, arboristika, záhradníctvo)

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie prírodovedného, technického resp. environmentálneho zamerania (napr. krajinná architektúra, arboristika, záhradníctvo)
2. Preukázateľné odborné skúsenosti, prax, prípadne odborná spôsobilosť v rámci týchto zameraní
3. Znalosť a orientácia v príslušných právnych predpisoch a súvisiacej legislatívy
4. Schopnosť posudzovania projektových dokumentácií dotýkajúcich sa zelene a verejných priestranstiev
5. Znalosť a skúsenosti v oblasti práce v samospráve výhodou.
6. Ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni.
7. Bezúhonnosť.
8. Znalosť práce s počítačom: MS Office, CAD, GIS

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3830024  Dátum zverejnenia: 11.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac