Vedúci finančného oddelenia Ekonomického odboru Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
rutto 1.200,- € (úprava platu po skončení skúšobnej doby)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. organizuje a riadi činnosť finančného oddelenia ekonomického odboru
2. zodpovedá za súhrnné odborné práce na úseku verejného obstarávania, rozpočtu, financovania, kontroly účtovania a správy majetku Mestskej polície a predkladá návrhy v príslušných oblastiach
3. zodpovedá za správnosť a úplnosť účtovnej a operatívnej evidencie podľa platných predpisov,
4. zabezpečuje fyzickú a dokladovú inventúru majetku, skladov, pokladne, cenín, pohľadávok, záväzkov, pokutových blokov a účtov, porovnáva inventúrne stavy s účtovnými stavmi, odsúhlasuje ich výsledky a navrhuje vysporiadanie rozdielov
5. zabezpečuje spracovanie účtovných dokladov a hospodárskych prostriedkov výpočtovou technikou
6. zodpovedá za operatívno-technickú evidenciu majetku MsP, vrátane evidencie OOPP/KHM a odevov v používaní
7. zodpovedá za skladovú evidenciu
8. zodpovedná za ekonomické rozbory čerpania rozpočtových prostriedkov v rámci jednotlivých položiek rozpočtu pri spracovaní faktúr, pokladničnej knihy a pokladničných dokladov
9. zodpovedá za likvidáciu mzdových náležitostí, zrážku daní a odvodov do poistných fondov
10. pripravuje podklady pre vyraďovaciu, likvidačnú a škodovú komisiu a na základe ich rozhodnutia realizuje závery v účtovnej a operatívnej evidencii
11. zodpovedá za likvidáciu cestovných príkazov pracovníkov MsP
12. spracováva návrh rozpočtových prostriedkov na nasledujúce tri kalendárne roky
13. spracováva plán rozpočtových prostriedkov na príslušný kalendárny rok
14. mesačne sleduje čerpanie rozpočtových prostriedkov podľa jednotlivých podpoložiek rozpočtovej skladby a útvarov MsP
15. sleduje príjmy MsP podľa jednotlivých podpoložiek rozpočtovej klasifikácie
16. štvrťročne predkladá prehľad čerpania rozpočtových prostriedkov na Sekciu financií Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy
17. mesačne predkladá finančné požiadavky na čerpanie rozpočtových prostriedkov na Sekciu financií Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy
18. realizuje kontrolu čerpania finančných prostriedkov s účtovnou zostavou Sekcie financií Magistrátu a upozorňuje na prípadné nezrovnalosti

- možnosť ubytovania v ubytovacom zariadení zamestnávateľa
- voľný cestovný lístok na MHD
- vernostná odmena po odpracovaní 5, 10, 15 a 20 rokov
- stravné vo výške 4 €/deň prostredníctvom Callio karty (aj počas dovolenky)
- príspevok zo sociálneho fondu na sociálnu výpomoc do výšky 150 € (PN viac ako 6 týždňov)
- doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 2,5 % mzdy
- dvakrát do roka odmena až do výšky funkčného platu (tzv. 13. a 14. plat)
- náhrada príjmu pri PN počas 10 kalendárnych dní vo výške 80 % denného vymer. základu
- MultiSport karta
- pracovná rehabilitácia v rozsahu 7 kalendárnych dní (po dosiahnutí veku 40 rokov a odpracovaní
2 rokov)
- voľné vstupenky do vybraných športových zariadení
- príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu pracovných síl
- príplatok za vedenie služobného motorového vozidla
- príspevok na kúpeľnú liečbu vo výške 150 €

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
2. profesijný životopis
3. overená fotokópia dokladu o dosiahnutom najvyššom vzdelaní
4. súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
5. výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace
6. lekársky posudok
7. vyplnený osobný dotazník

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a osobný dotazník si môže uchádzač stiahnuť z webovej stránky Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy: www.msp.bratislava.sk

Pracovný pomer nevylučuje vykonávanie inej zárobkovej činnosti alebo podnikateľskej činnosti, pokiaľ nie je v konflikte záujmov, resp. nie je v rozpore s dobrými mravmi.

Termín nástupu:
15.12.2019

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte osobne, prípadne poštou do 02.12.2019 na adresu:

Mestská polícia hl. m. SR Bratislavy
Gunduličova 10
811 05 Bratislava

Pohovory s uchádzačmi, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budú uskutočnené v dňoch 05.12.2019 – 06.12.2019.

Bližšie informácie:
Jozefína Krajčovičová, tel. č.: 02/59980655
Magdaléna Richnáková, tel. č.: 02/59980654
e-mail: [email protected], [email protected]
web: www.msp.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

1. ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
2. bezúhonnosť
3. zdravotná spôsobilosť
4. znalosti práce s PC, základy kancelárskej sady Office
5. dobré komunikačné a organizačné schopnosti, koncepčné myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
6. odborná prax min. 5 rokov, prax vo verejnej správe vítaná

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3815592  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: rutto 1.200,- € (úprava platu po skončení skúšobnej doby)