Výberové konanie na pozíciu – zástupca riaditeľa sekcie správy nehnuteľností

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupovanie riaditeľa sekcie v rámci pridelenej agendy ako aj zastupovanie v plnom rozsahu počas neprítomnosti. Sledovanie plnenia úloh, kontrola vedúcich zamestnancov, zavádzanie nových procesov na zefektívnenie nakladania s majetkom mesta. Komunikácia so žiadateľmi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 700 EUR/mes. - v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností je možné priznať aj osobný príplatok

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania/ motivačný list.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Poznámka:
Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – zástupca riaditeľa SSN - neotvárať“, najneskôr do 28.10.2019 na adresu:

oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.10.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Počet rokov praxe

3

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, odbor – právo.
2. Odborná prax v oblasti nakladania s majetkom minimálne 3 roky.
3. Riadiaca prax min. 6 mesiacov.
4. Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy v oblasti správy a nakladania s majetkom obce.
5. Bezúhonnosť.
6. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné, koncepčné myslenie.
7. Ovládanie PC na používateľskej úrovni

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavné mesto SR Bratislava
Primaciálne nám. 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Poschová
Tel.: +421259356336
E-mail: poslať životopis
ID: 3781251   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 700 EUR/mes. - v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností je možné priznať aj osobný príplatok