Výberové konanie na pozíciu koordinátor/koordinátorka manažmentu odpadu na Vianočných trhoch - Dohoda

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 eur/hodina brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. organizovanie brigádnikov na triediacich staniciach,
2. kontrolovanie správneho triedenia na triediacich staniciach ako aj celkovo na Vianočných trhoch,
3. zabezpečenie kontroly (dodržovanie podmienok zo strany predajcov – triedenie odpadu, požívanie kompostovateľného riadu)
4. kontrola na mieste a vyhodnocovanie podmienok, návrh opatrení na zlepšenie
5. zodpovednosť za čistotu a poriadok na Vianočných trhoch, úzka spolupráca s upratovacím tímom
6. konzultácia pri výbere brigádnikov k triediacim staniciam

Možnosť ovplyvňovať podobu inovácií súvisiacich s verejným podujatím organizovaným mestom

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Motivačný list

Termín nástupu:
Dohodou, najneskôr november 2019.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – koordinátor vianočné trhy 2019 - neotvárať“, najneskôr do 21.11. 2019 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

1. ukončené min. stredoškolské vzdelanie
2. zodpovedný prístup k práci
3. vzťah k ekológií a životnému prostrediu
4. schopnosť manažovať tím ľudí
5. schopnosť pracovať pod stresom
6. komunikatívnosť

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3781246  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 eur/hodina brutto