Výberové konanie na pozíciu: Vedúci referátu komunálneho podniku v sekcii dopravy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1800-2000 + osobný príplatok v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Riadenie referátu, zabezpečenie činnosti a spolupráce v rámci magistrátu
2. Riadenie príprav vytvorenia komunálneho podniku hlavného mesta, vrátane prijímania ľudí, obstarávania techniky, spolupráce s inými útvarmi magistrátu a externými subjektmi.
3. Príprava stratégie založenia, rozvoja a udržania komunálneho podniku hlavného mesta, vrátane rozvojových plánov, koncepcie a monitoringu činnosti.
4. Spolutvorba, plánovanie, implementácia a monitoring stratégie a postupov hlavného mesta v oblasti čistoty a údržby mesta, ako aj starostlivosti o zeleň v spolupráci s ďalšími odbornými útvarmi magistrátu.
5. Príprava odborných podkladov, materiálov a stanovísk v oblasti činnosti referátu komunálneho podniku pre potreby sekcie dopravy, riaditeľa magistrátu, mestského zastupiteľstva.
6. Poskytovanie odborných usmernení, odporúčaní, skúseností, a iných vstupov v oblasti činností komunálneho podniku pre činnosť projektových tímov v rámci štruktúr hlavného mesta s cieľom vytvárania priaznivých podmienok na jeho rozvoj.

1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania/ motivačný list.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
5. Koncepcia výkonu práce max. 2 normostrany.

Poznámka:
Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – vedúci referátu komunálny podnik - neotvárať“, najneskôr do 30.08.2019 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
2. Riadiaca prax min. 5 rokov
3. Skúsenosti s riadením v oblasti údržby, čistoty a starostlivosti o zeleň na úrovni samosprávy
4. Prehľad v oblasti legislatívy a regulácie vzťahujúcej sa na činnosti referátu komunálneho podniku, najmä v oblasti čistoty, údržby a starostlivosti o zeleň.
5. Preukázateľná skúsenosť s nastavovaním stratégie a koncepcie starostlivosti o čistotu a údržbu mesta, ako aj starostlivosti o mestskú zeleň na úrovni samosprávy
6. Skúsenosť s projektami v oblasti údržby, čistoty, ako aj starostlivosti o zeleň, s dôrazom na zavádzanie efektívnych riešení
7. PC - používateľská úroveň
8. Spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť; proaktívny prístup; nadšenie pre tému, analytické myslenie; schopnosť formulovať stratégie a myslieť koncepčne.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3735951  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800-2000 + osobný príplatok v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností