Manažér/ka kvality domácej opatrovateľskej služby, Magistrát hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Koordinácia projektu „Podpora domácej opatrovateľskej služby na komunitnej úrovni Bratislavy“. Zabezpečovanie efektívneho vynakladania finančných prostriedkov a zabezpečovanie realizácie projektu v súlade so schváleným harmonogramom plánovaných aktivít.
2. Riadenie činnosti tímu opatrovateliek a opatrovateľov poskytujúcich domácu opatrovateľskú službu a vytváranie vhodných podmienok na plynulú realizáciu aktivít projektu, najmä kvalitné poskytovanie opatrovateľskej služby.
3. Manažment opatrovateliek a opatrovateľov poskytujúcich domácu opatrovateľskú službu z hľadiska kvality poskytovanej sociálnej služby.
4. Práca v teréne a základné sociálne poradenstvo. Vedenie evidencie o individuálnych plánoch klientov a klientok domácej opatrovateľskej služby a spolupodieľanie sa na ich vytváraní. Dohľad nad kvalitou výkonu odbornej činnosti v oblasti profesionálneho poskytovania opatrovateľskej služby.
5. Plánovanie a zabezpečovanie pravidelných intervízií, supervízií a vzdelávania personálu domácej opatrovateľskej služby napríklad prostredníctvom výmeny skúseností a praktických workshopov v zhode s novými trendami v poskytovaní sociálnych služieb.
6. Nastavenie a realizácia procesov zberu dát – podkladov evaluácie poskytovanej domácej opatrovateľskej služby.
7. Zber a spracovávanie dát o potrebe sociálnej služby (domácej opatrovateľskej služby) v jednotlivých mestských častiach.
8. Vypracovávanie výstupov a reportov projektu v spolupráci s Oddelením stratégií a projektov Magistrátu hlavného mesta Bratislava, Metropolitným inštitútom Bratislava, Implementačnou agentúrou Ministerstva sociálnych vecí a rodiny SR a inými spolupracujúcimi organizáciami.
9. Príprava materiálov na prenos pilotného projektu do ďalších komunálnych úrovní Bratislavy.

Finančné odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 % a na dopravu.
2. Možnosť profesijného a odborného rastu v otvorenom a dynamicky sa rozvíjajúcom kreatívnom tíme.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna
výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií
4. Poď do toho s nami!

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Motivačný list
3. Životopis
4. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
5. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o
registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – MK DOS - neotvárať“, najneskôr do 24.08. 2019 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa alebo úplné stredoškolské vzdelanie, prax v oblasti pomáhajúcich profesií výhodou
2. Skúsenosti s priamym výkonom pomáhajúcej profesie, s inovatívnymi postupmi pre podporu seniorov a rodín výhodou
3. Organizačné schopnosti, spoľahlivosť, zodpovednosť, a samostatnosť, citlivosť a empatia, proaktívny prístup, nadšenie pre tému podpory seniorov a ich rodín v dlhodobej starostlivosti, odolnosť voči stresu, schopnosť efektívne riešiť problémové situácie
4. Vodičské oprávnenie na vedenie motorových vozidiel skupiny B.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3723729  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mes.