Expert na oblasť vizuálneho smogu -samostatný odborný referent na oddelení nájmov majetku

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1000 - 1200 EUR/mes. - v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností je možné priznať aj osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Pridelenie agendy, ktorá sa týka vizuálneho smogu a reklamných zariadení umiestnených na nehnuteľnostiach vo vlastníctve hlavného mesta SR Bratislavy.
2. Samostatná príprava a realizácia zmluvných vzťahov k nehnuteľnému majetku vo vlastníctve hlavného mesta SR Bratislavy.
3. Evidencia uzatvorených zmlúv v databázových systémoch hlavného mesta.
4. Výkon kontroly dodržiavania zmluvných podmienok uvedených v uzatvorených zmluvách.
5. Výkon opatrení za účelom odstránenia porušenia zmluvných povinností v uzatvorených zmluvách.
6. Zodpovednosť za vybavenosť pridelených spisov, vybavovanie podaní občanov a právnických osôb týkajúcich sa pridelenej agendy.

Benefity:
1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR vizuálny smog - neotvárať“, najneskôr do 23.08.2019 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa, právnická fakulta.
2. Minimálne 2 roky odbornej praxe, prax vo verejnej správe vítaná.
3. Bezúhonnosť.
4. Ovládanie PC na používateľskej úrovni.
5. Ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni.
6. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu, organizačné schopnosti, koncepčné a analytické myslenie.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3709413  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 EUR/mes. - v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností je možné priznať aj osobný príplatok