Samostatný odborný referent - právnik v Oddelení obstarávania územnoplánovacích dokumentov

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rieši právne aspekty súvisiace s obstarávaním územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacích dokumentácií a plní ďalšie úlohy, súvisiace s riešením zložitej právnej agendy vo viacerých oblastiach práva s hlavným zameraním na oblasť výkonu územnoplánovacej činnosti hlavného mesta ako orgánu územného plánovania podľa príslušných ustanovení stavebného zákona.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500 Eur v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností

1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia , príspevok do DDS 2 – 3%
2. Ďalšie benefity:
- pružný pracovný čas
- sociálna politika - príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie formou Callio stravovacej karty, sociálna výpomoc
- 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
- zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
- možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií
3. Možnosť profesijného a odborného rastu (domáce a zahraničné konferencie a prednášky)

Informácie o výberovom konaní

1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Životopis
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR OOUPD – právnik - neotvárať“, najneskôr do 26.06.2019 na adresu:

oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.6.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na vzdelanie, pracovné skúsenosti, schopnosti a odborné znalosti:
1. ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa právnické
2. odborná prax v štátnej správe resp. v samospráve min. 5 rokov
3. rámcová znalosť zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov s dôrazom na jeho prvú časť
4. rámcová znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy, znalosť právnych predpisov správneho súdnictva, znalosť ďalších súvisiacich právnych predpisov najmä: zákona č. 153/2001 Z. z. o prokuratúre v znení neskorších predpisov, zákona č. 85/1990 Zb. o petičnom práve v znení neskorších predpisov, zákona č. 9/2010 Z. z. o sťažnostiach v znení neskorších predpisov, zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o slobode informácií) v znení neskorších predpisov, zákon č. 343/2015 o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov; zákon č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch,
5. samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, bezúhonnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie
6. ovládanie PC na používateľskej úrovni (Microsoft Excel, Word, Outlook)
7. schopnosť verejne vystupovať

Vítané pracovné skúsenosti, schopnosti a odborné znalosti výhodou:
1. prax na stavebnom úrade
2. pracovné skúsenosti, odborné znalosti z oblasti tvorby mestských politík, stratégií, manuálov v oblasti územného rozvoja a pod.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavné mesto SR Bratislava
Primaciálne nám. 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Poschová
Tel.: 02/59 356 336
E-mail: poslať životopis
ID: 3692299   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 Eur v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností