Samostatný odborný referent-architekt v Útvare tvorby mestských priestorov v Sekcii rozvoja a plánovania /Metropolitný inštitút Bratislavy/

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, Primaciálne námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný funkčný plat: od 1 200 EUR/mes. Tarifný plat: od 814,50 € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Návrh procesov a spúšťanie procesov podľa zistení pri tvorbe projektov - tvorba mestských budov a priestorov.
2. Spolupráca na tvorbe súťažných podkladov, dočasného programu, dočasných technických riešení pri projektoch v mestských budovách a priestoroch.
3. Spolupráca na tvorbe a kontrole základných predpokladov pri realizácii súťaží, stavieb a prevádzky pri projektoch.
4. Tvorba krátkodobého a dlhodobého využitia mestských budov a priestorov.

Benefity:
1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
c. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Životopis /max. 4 normostrany/
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Druh pracovného pomeru:
Hlavný pracovný pomer.

Ponúkaný funkčný plat: od 1 200 EUR/mes.
Tarifný plat: od 814,50 € + príplatky
Uvedený ponúkaný plat je tarifný podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Ponúkaný funkčný plat je modifikovaný priznaním zákonných príplatkov podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a bude odrážať skutočné plnenie kvalitatívnych predpokladov vybraného uchádzača.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR MIB - ARCHITEKT - neotvárať“, najneskôr do 21.05.2019 na adresu:

oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra/ urbanizmus

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore architektúra/ urbanizmus, vzdelanie VŠ III. Stupňa výhodou v príbuzných odboroch (nie podmienkou)
2. Schopnosť práce s programom a rámcová znalosť programov, formátov a postupov používaných v projekčnej praxi.
3. Dobrá orientácia v problematike tzv. repurposingu (remodelácia nevyužívaných budov a priestorov na nové funkcie)
4. Schopnosť formulovať štylisticky kvalitný a precízny text v slovenskom jazyku.
5. Bezúhonnosť, schopnosť pracovať samostatne aj tímovo, precíznosť, zanietenosť pre tému mestských priestorov.
6. Dobrá znalosť anglického jazyka- úroveň B2 a vyššie.
7. Skúsenosť s prácou pre verejnú správu ako dodávateľ alebo vo verejnej správe ako zadávateľ výhodou.
8. Prax v projekcii- min. 4 roky.
9. Študijné pobyty a skúsenosti zo zahraničia v oblasti dotknutých odboroch výhodou
10. Ďalšie vzdelanie v príbuzných odboroch (napr. urbánna sociológia) – výhodou.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3661436  Dátum zverejnenia: 7.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný funkčný plat: od 1 200 EUR/mes. Tarifný plat: od 814,50 € + príplatky