Samostatný odborný referent - junior analytik Inštitútu metropolitnej politiky

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, Primaciálne námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vypracovávanie odborných podkladových materiálov, vykonávanie analytických činností, činností predbiehajúcich výkonu analýz a vyhodnocovaniu efektívnosti štrukturálnych a výdavkových politík a následných činností.
2. Databázové činnosti potrebné pre analytickú prácu.
3. Vykonávanie všetkých úloh, ktoré patria k jeho služobným povinnostiam a na základe pokynov vedúceho zamestnanca.
4. Na základe pokynu nadriadeného plnenie pridelených úloh v súvislosti s analytickou činnosťou aj na podriadených organizáciách a iných úradoch.
5. Spravovanie pošty a používanie registratúrneho informačného systému za predmetný útvar.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 - 1 000 Eur/mes.

1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

POZNÁMKA: Súčasťou osobného pohovoru bude spracovanie krátkej prípadovej štúdie so zadaním priamo na mieste pohovoru, na jednu z aktuálnych tém mesta.

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Výpis z registra trestov, nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – analytik junior IMP - neotvárať“, najneskôr do 13.12. 2018 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na stránke Hl. mesta SR Bratislavy v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa ekonomického smeru.
2. Odborná prax v samospráve výhodou.
3. Bezúhonnosť.
4. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné a analytické myslenie.
5. Ovládanie anglického jazyka na minimálnej úrovni B2.
6. Ovládanie PC na používateľskej úrovni – MS Office – Word, Excel, Powerpoint na pokročilej úrovni.
7. Práca s informačným systémom NORIS výhodou.
8. Práce vhodná pre absolventa

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavné mesto SR Bratislava
Primaciálne nám. 1
ID: 3550012   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1 000 Eur/mes.