Samostatný odborný referent v oddelení stavebných činností

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, Primaciálne námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava výstavby, rekonštrukcie a modernizácie komunikácií prevažne prostredníctvom príspevkovej organizácie.
Zostavovanie požiadaviek na rozpočet kapitálových výdavkov, koordinácia združovaných investícií.
Zabezpečovanie preberania stavieb do majetku mesta.

1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Výpis z registra trestov, nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR OSC - neotvárať“, najneskôr do 27.06. 2018 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk a časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania.
Prax v samospráve výhodou.
Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
Ovládanie PC na úrovni pokročilý MS OFFICE.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3402338  Dátum zverejnenia: 28.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 Eur