Samostatný odborný referent – informatik /NORIS/ v oddelení informačných technológií

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzky aplikácie ekonomického systému NORIS.
Koncepčná a koordinačná činnosť pri tvorbe a prevádzke ekonomického informačného systému hlavného mesta SR Bratislavy.
Zabezpečovanie správy, systémovej údržby databáz, databázového prostredia a databázových aplikácií.
Zabezpečovanie podpory užívateľov ekonomického informačného systému v rámci magistrátu a mestských organizácií.
Vykonávanie školiacej činnosti v oblasti ekonomického informačného systému hlavného mesta SR Bratislava.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
Životopis.
Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR informatik /NORIS/ - neotvárať“, najneskôr do 26.04.2018 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Sybase - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
Prax v oblasti informačných technológií.
Znalosť anglického jazyka.
Počítačové znalosti: MS SQL – pokročilý, Microsoft Windows – pokročilý, znalosť CRM aplikácií
vytváranie reportov pomocou SQL, Sybase - PowerBuilder 7.0, administrácia serverov na platforme Windows.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3359668  Dátum zverejnenia: 12.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou