Samostatný odborný referent – projektový manažér v oddelení stratégie a projektov

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistát hlavného mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovanie prioritných projektov hlavného mesta, prefinancovania a implementácie projektov pri ich spolufinancovaní z fondov EÚ, vyhľadávanie možností spolufinancovania z fondov EÚ a koordinácia spolupráce s odbornými útvarmi magistrátu na zabezpečenie realizácie.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Výpis z registra trestov, nie starší ako 1 rok.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie - OSAP - neotvárať“, najneskôr do 23.03.2018 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa.
Odborná prax minimálne 3 roky, z toho minimálne 1 rok ako projektový manažér.
Praktická znalosť problematiky fondov EÚ, resp. iných európskych fondov (EHP,...) - vypracovanie / kontrola žiadostí o NFP, príprava / kontrola ŽoP, príprava / kontrola podkladov na VO a súvisiacej legislatívy.
Zrealizované minimálne 2 projekty financované z EÚ fondov - výhodou sú projekty zamerané na oblasť dopravnej infraštruktúry, oblasť životného prostredia, podporu inovácií, cezhraničnú spoluprácu.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
Ovládanie PC na používateľskej úrovni.
Aktívna znalosť anglického jazyka.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3330951  Dátum zverejnenia: 9.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou