Samostatný odborný referent – technický manažér v oddelení energetického manažmentu

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za oblasť energetickej účinnosti a realizáciu opatrení energetickej efektívnosti - zodpovedná za príslušné technické aktivity prípravy projektov:
• koordinácia pri spracovávaní projektovej dokumentácie,
• spolupráca pri sumarizácii podkladov v rámci Technickej asistencie „Programu energetickej efektívnosti budov a zariadení“,
• spolupráca v procese verejného obstarávania na výber dodávateľov investičných častí Implementácie akčného plánu, vyhodnocovanie technických parametrov ponúk a zmluvných podmienok,
• manažovanie rekonštrukcie budov v súlade s výstupmi energetických štúdií a auditov v súlade s projektom „Program energetickej efektívnosti budov a zariadení Bratislavy“ pri dodávateľskom spôsobe,
• vedenie technických podkladov a dokumentácie objektov,
• komunikácia s EIB, miestnymi úradmi a štátnymi inštitúciami,
• zabezpečovanie podkladov pre žiadosti o dotácie z prostriedkov ELENA,
• monitoring a výstupy projektu.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Fotokópia certifikátu z anglického jazyka (úroveň minimálne B1).
5. Výpis z registra trestu nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR technický manažér - neotvárať“, najneskôr do 15.03.2018 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo strojnícke so zameraním na energetiku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

1. Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa zameranie stavebné alebo strojnícke so zameraním na energetiku.
2. Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni – minimálne B1 / certifikát výhodou.
3. Vodičský preukaz skupiny B.
4. Prax v oblasti správy budov, stavebného dozoru, energetiky, inžinierskej činnosti a pod.
5. Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy vítaná.
6. Bezúhonnosť.
7. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
8. Ovládanie PC na používateľskej úrovni (WORD, Excel, Outlook, Internet).

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3311101  Dátum zverejnenia: 15.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou