Vedúci oddelenia verejného obstarávania

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné riadenie a koordinácia činnosti oddelenia verejného obstarávania.
Metodická a poradenská činnosť v oblasti riadenia verejného obstarávania vo vzťahu k organizáciám hlavného mesta SR Bratislavy. Centralizovaná činnosť vo verejnom obstarávaní. Príležitostné spoločné verejné obstarávanie.
Zodpovednosť za realizáciu a komplexné zabezpečovanie procesu verejného obstarávania
v podmienkach hlavného mesta SR Bratislavy podľa zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Písomná koncepcia výkonu funkcie cca 3 strany.
5. Výpis z registra trestov, nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – vedúci OVO - neotvárať“, najneskôr do 02.01.2018 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa, študijný odbor zameraný na verejnú správu výhodou.
Riadiaca prax minimálne 5 rokov, prax vo verejnej správe výhodou.
Odborná prax v oblasti verejného obstarávania minimálne 5 rokov, prax v samospráve výhodou.
Znalosť legislatívy v oblastiach verejného obstarávania, verejnej správy a samosprávy, dobrá orientácia v rozhodovacej praxi a metodike Úradu pre verejné obstarávanie, v judikátoch vzťahujúcich sa k oblasti zadávania zákaziek. Orientácia v legislatíve verejného obstarávania do účinnosti zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, rozhodnosť, lojálnosť, organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné myslenie, rýchla orientácia v rôznych oblastiach vo vzťahu k originálnym a preneseným kompetenciám hlavného mesta.
Ovládanie PC na používateľskej úrovni.
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3263080  Dátum zverejnenia: 7.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou