Samostatný odborný referent – informatik DMS - IS na správu písomností a obeh elektronických dokumentov, eGovernment/ v Oddelení informačných technoló

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zabezpečovanie prevádzky internej správy písomností - elektronickej registratúry Magistrátu.
2. Vytváranie koncepcií a metodiky rozvoja informačného systému – DMS na správu a obeh dokumentov, eGovernment.
3. Zabezpečovanie prevádzky zariadení informačných systémov.
4. Zabezpečenie školení pre zamestnancov v rozsahu pridelených zodpovedností.
5. Komunikácia s dodávateľmi IS, udržiavanie IS v súlade s požiadavkami užívateľov a platnou legislatívou
6. Zabezpečenie aplikačnej podpory užívateľom, riešenie problémov.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis v slovenskom jazyku.
3. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
4. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
5. Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR informatik DMS - neotvárať“, najneskôr do 22.09. 2017 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na ww.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

1. Ukončené stredné odborné vzdelanie technického príp. ekonomického smeru s informatikou
2. Prax v oblasti informačných technológií
3. Počítačové znalosti: Microsoft Windows – pokročilý; MS Office – pokročilý; znalosť DMS aplikácií je výhodou; základy administrácie serverov na platforme Windows
4. Znalosť anglického jazyka minimálne na technickej úrovni
5. Bezúhonnosť
6. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3182527  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou