Samostatný odborný referent – informatik v Oddelení informačných technológií /NORIS/

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzky aplikácie ekonomického systému NORIS.
Koncepčná a koordinačná činnosť pri tvorbe a prevádzke ekonomického informačného systému hlavného mesta SR Bratislavy.
Zabezpečovanie správy, systémovej údržby databáz, databázového prostredia a databázových aplikácií.
Zabezpečovanie podpory užívateľov ekonomického informačného systému v rámci magistrátu a mestských organizácií.
Vykonávanie školiacej činnosti v oblasti ekonomického informačného systému hlavného mesta SR Bratislava.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
Životopis v slovenskom jazyku.
Potvrdenie o návšteve školy.
Motivačný list.
Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR informatik OIT - neotvárať“, najneskôr do 16.11. 2016 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
Prax v oblasti informačných technológií.
Znalosť anglického jazyka.
Počítačové znalosti: MS SQL – pokročilý, Microsoft Windows – pokročilý, znalosť CRM aplikácií
vytváranie reportov pomocou SQL, Sybase - PowerBuilder 7.0, administrácia serverov na platforme Windows, softwarová údržba ekonomického informačného systému, zabezpečenie aplikačnej podpory užívateľom, riešenie problémov
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2729341  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou