Technik pre servis, opravy, výroba zábavnej techniky, výherné prístroje, jukebox v Košiciach.

Magic Diamond, s. r. o.

Miesto práce
Jarmočná, Košice
Termín nástupu
ihneď
696 - 1 300 EUR/mesiacDo 1300€ ( brutto ) a bližšie info texte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do nášho tímu technika na servis, opravy a výrobu výherných prístrojov, jukeboxov a inej zábavnej techniky. Ak bude uchádzač o zamestnanie bez praxe, zaškolíme ho. Predpokladom sú základné znalosti elektroniky, hardware, software, technické a manuálne zručnosti, technické myslenie, bezúhonnosť, vodičský preukaz sk. B, SŠ vzdelanie technického smeru. Prednosť majú uchádzači s praxou v odbore, alebo príbuzných odvetviach. Ak teda vieš načo je spájkovačka, baví ťa elektronika a chceš sa naučiť nové veci, pošli nám životopis ( rozpísane všetky doterajšie zamestnania, vr. funkcie) na email: [email protected] .

- bežná mzda u zamestnancov obsahuje aj 1300€ ( brutto),
- vypláta pravidelne na účet a na čas,
- hodinová mzda sa pohybuje od 4€ až 7€ brutto podľa praxe,
- osobnostné ohodnotenie od 0€ - 800€ (brutto ),
- príplatky za: sviatky, prácu nadčas, víkendy
- stravné lístky v hodnote 4,00€,

Posielajte životopis na [email protected] . Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárské, automobilové,

Vodičský preukaz

B

Chuť do práce a chuť učiť sa, ambicióznosť, chcieť veľa pracovať a veľa zarobiť, vedieť spájkovať......, znalosti elektroniky, stavby PC,

Firma pracuje v oblasti zábavného priemyslu.
ID: 3628709  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac