Ste profesionálny účtovník? Pridajte sa do nášho tímu.

MAGETRA SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 23, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacpodľa znalostí a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho tímu.
Požadujeme skúsenosť minimálne 5 rokov v komplexnom vedení účtovníctva. Práca zahŕňa:
- Komplexné účtovanie (dodávateľské a odberateľské faktúry a dobropisy, bankové výpisy, interné doklady, pokladničné doklady)
- Účtovanie majetku (zaraďovanie, vyraďovanie, technické zhodnotenie, odpisy)
- Správa majetku
- Správa financií vrátane prípravy platieb
- Vedenie pokladnice
- Fakturácia
- Korešpondencia
- Výborná znalosť EXCEL, WORD a OUTLOOK na profesionálnej úrovni (práca na dennej báze)
- Znalosť anglického (alebo francúzskeho) jazyka;
- Komplexné účtovné myslenie (vedieť a vidieť súvislosti)
- Rešpektovať termíny
- Vedieť zadeliť si prácu podľa priorít a mať organizačné schopnosti.
- Mať tímového ducha, byť odolný voči stresu, byť flexibilný

Je nutná znalosť anglického alebo francúzskeho jazyka. Váš životopis nám prosím zašlite v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert

Počet rokov praxe

5

Tímový duch, odolnosť voči stresu, flexibilita, rešpektovanie termínov a organizačné schopnosti.

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou v rámci Európskeho hospodárskeho spoločenstva.
www.magetraslovakia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3605107  Dátum zverejnenia: 22.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac