Ste profesionálny vodič MKD? Pridajte s k nám! Príjem na začiatku cez 2 150 eur.

MAGETRA SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
čistý prijem cca 2100 az 2200 € vrátane cestovných náhrad , navyšuje sa podľa počtu odprac. rokov vo firme, základná mesačná mzda 650 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MKD v rámci EÚ - najmä Benelux, Francúzsko a Nemecko,
- preprava tovaru s plachtovými návesmi (nie ADR),
- turnusy 3 + 1, 4+1,4+2, 6 + 2 (prípadne podľa dohody),
- spoločnosť poskytuje svojím zamestnancom nové kvalitné vozidlá, ktoré majú maximálne 4 roky a sú pravidelne servisované (značky MAN, MERCEDES, VOLVO).

- diéty vyplácané každý týždeň (45 eur / deň),
- bonusy + vreckové + odmena za odpracované roky,
- pracovné oblečenie,
- odvoz z miesta bydliska,
- školenia ECO driving jazdy,
- bonus za každého nového kolegu 250 eur brutto,
- preplácanie nákladov na kvalifikačnú kartu,
- cez víkendy počas 45. hod prestávky spoločnosť zabezpečuje ubytovanie na hoteli v rámci celej EÚ.

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa na turnusy.
Každý vodič musí spĺňať všetky zákonom stanové podmienky a náležitosti pri nástupe do spoločnosti. To znamená, že musí mať platný: občiansky preukaz, vodičský preukaz, kvalifikačnú kartu, kartu vodiča a musí sa preukázať platným potvrdením o zdravotnej a psychologickej spôsobilosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestná nákladná kamiónová doprava

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

profesionalita, spoľahlivosť, zodpovednosť, prax

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou v rámci Európskeho hospodárskeho spoločenstva.
www.magetraslovakia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2901183  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: čistý prijem cca 2100 az 2200 € vrátane cestovných náhrad , navyšuje sa podľa počtu odprac. rokov vo firme, základná mesačná mzda 650 € brutto