Reagujte bez životopisu

Vodič sk. C

MAGELLA s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacZákladná mzda podla výkonu môže rásť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvoz brikiet v oblasti západného Slovenska, vybavovanie konkrétnych
objednávok podľa pokynov zamestnávateľa.
Rozvoz je zrealizovaný s nákladným autom 12t .
Manipulácia paliet je zrealizovaná pomocou elektronického paletizačného vozíka.
- Rozvoz vysokozdvižných vozíkov v SR
- Naloženie tovaru s VZV
- Vykladanie tovaru s pomocou VZV, alebo ručne
-Pracovná doba cca 8 hodín Po-Pi
-Práca je fyzicky mierne náročná
-Práca vyžaduje: VP sk. C, profesný preukaz, psychotest, digitálna karta vodiča

- Práca v dobrom pracovnom kolektíve
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Ročné bónusy
- Stále rastúci plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

C

- pracovitosť
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- časová flexibilita
- precíznosť

Spoločnosť MAGELLA s.r.o. bola založená v roku 1991. Naše 30-ročné pôsobenie je dôkazom skutočnosti, že tak, ako pri našom vzniku, aj v súčasnosti je u nás zákazník vždy na prvom mieste. Naša firma sa zaobera s predajom a dovozom kvalitných drevených brikiet, a predajom, servisu vysokozdvižných vozíkov. Vďaka mladistvému a dynamickému tímu ľudí, sa naša spoločnosť neustále rozvíja.
ID: 4140941  Dátum zverejnenia: 20.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac