Zvárač / Zámočník / Lakovač

mageba Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pri krásnej, Nad jazerom
Termín nástupu
ihneď / dohodou
7,3 EUR/hod.Lakovač - 7,40 €. So získaním všetkých bonusov je možná hodinová mzda až do výšky 9,70 € / hod.(dochádzkový bonus 0,60 € / hod., pohyblivá zložka po skúšobnej dobe 0,90 € / hod.).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v strojárenskom priemysle v dvojzmennej prevádzke

- zváranie oceľových konštrukcií metódou MIG/MAG

- skladanie oceľových konštrukcií na základe technických výkresov

- zámočnícke a montážne práce

- obsluha mostového žeriavu, VZV a viazanie bremien

- lakovanie a natieranie podľa technickej dokumentácie

- dlhodobé pracovné miesto v stabilnej spoločnosti,

- zaujímavá práca v kolektíve

- pohyblivá zložka po odpracovaní 3 mesiacov do 0,90 EUR/hod

- dochádzkový bonus 0,60 EUR/hod podľa podmienok kolektívnej zmluvy

- adekvátne finančné ohodnotenie

- stravný lístok v hodnote 5,90 € za každú odpracovanú smenu

- bonusová dovolenka 2 až 5 dní

- Cafeteria benefitný systém

- vitamínové balíčky 2x ročne

- príspevok do III. piliera – DDS

- príspevok pri narodení dieťaťa

- odmena pri pracovnom a životnom výročí,

- pravidelné navyšovanie miezd podľa kolektívnej zmluvy

- Vianočná odmena v závislosti od firemných výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenské, technické

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

ZVÁRAČ:

- Štátna skúška 135

- Prax - zváranie s CO2

- Prax čítanie technických výkresov

- Prax s viazaním bremien (preukazy vieme zabezpečiť)

- Práca s mostovými žeriavmi (preukazy vieme zabezpečiť)

ZÁMOČNÍK:

- Zváračský preukaz ZM-1 (nie je podmienkou)

- Čítanie technických výkresov

- znalosť samostatného skladania oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie

- zdravotná spôsobilosť

- pracovitosť

- spoľahlivosť

- manuálna zručnosť

- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

- flexibilita

LAKOVAČ:

- vykonávanie prípravných prác pred procesom lakovania

- lakovanie a natieranie

- lakovanie podľa technickej dokumentácie

- dodržiavanie pracovných, technických a kvalitatívnych predpisov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikola Matvijová
Tel.: +421907430383
E-mail: poslať životopis
ID: 4805789  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,3 EUR/hod.