Logo mageba Slovakia s.r.o.

Konštruktér

mageba Slovakia s.r.o.

Križovatka 5, Banská Štiavnica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 700 EUR/mesiaczákladná mzda bude dohodnutá podľa seniority uchádzača - po skúšobnej dobe je možné získať mesačnú odmenu vo výške 10 % zo základnej mzdy na základe výsledkov spoločnosti a plnenia úloh - vianočná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava dielenských (detailných) výkresov v AutoCAD z dodaných zostavných výkresov, kreslenie mostných ložísk
- príprava výrobno-technickej dokumentácie pre jednotlivé stavby podľa požiadaviek klienta
- operatívne riešenie technických problémov počas výroby
- komunikácia s projektantmi, projekt. manažérmi a konštruktérmi v rámci skupiny
- kompletná evidencia DWG knižnice
- navrhovanie najefektívnejších spôsobov konštrukcie dielov
- aktívna podpora vývoja a implementácie systému ERP a práca s ním
- pravidelný reporting

- dlhodobé pracovné miesto v stabilnej spoločnosti,
- zaujímavá práca v kolektíve, možnosť sebarealizácie a odborného rastu,
- adekvátne finančné ohodnotenie
- stravný lístok v hodnote 5,90 €
- bonusová dovolenka 2 až 5 dní
- odmena pri pracovnom a životnom výročí
- Cafeteria - benefitný portál
- vitamínové balíčky 2x ročne
- príspevok do III. piliera – DDS
- príspevok pri narodení dieťaťa
- odmeny pri životných jubileách, pri viacročnom pôsobení vo firme
- pravidelné navyšovanie miezd podľa kolektívnej zmluvy
- pružný pracovný čas

Dovoľujeme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú daným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenské, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- znalosť noriem pre oceľové konštrukcie, zváranie, všeobecné tolerancie
- expertná úroveň práce v programe AutoCAD
- chápanie princípov kreslenia a výroby konštrukcií
- komunikatívna angličtina
- schopnosť pracovať samostatne
- precízny, dynamický a zodpovedný

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4596548  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac