Lakovač v strojárskej výrobe (priem. brutto mzda 1350 €)

mageba Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pri krásnej 4, 040 12 Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody/možný aj ihneď
Od 5,75 EUR/hod.+ príplatky ako sťažené prostredie, nadčasy, víkendy, sviatky + odmena za čistú dochádzku do 60 € brutto/mes. + odmena za výkon do 150 € brutto/mes. + odmena pri pracovnom a životnom výročí + vianočná odmena + príspevok na DDS vo výške 2 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v strojárenskom priemysle v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke,
- vykonávanie prípravných prác pred procesom lakovania,
- lakovanie a natieranie,
- lakovanie podľa technickej dokumentácie,
- dodržiavanie pracovných, technických a kvalitatívnych predpisov.

- odmena za čistú dochádzku do 60 € brutto/mes.
- odmena za výkon do 150 € brutto/mes.
- stravný lístok v hodnote 4,00 € za každú odpracovanú zmenu
- bonusová dovolenka 2 až 5 dní
- odmena pri pracovnom a životnom výročí
- vianočná odmena
- príspevok na DDS vo výške 2 %

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu prostredníctvom stránky Profesia.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
K životopisu pripojte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

min. SOU s výučným listom v odbore lakovač

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

PODMIENKY:
- min. SOU s výučným listom v odbore lakovač
- pracovitosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- zdravotná spôsobilosť doložená lekárskou prehliadkou
- prax na obdobnej pozícii
- platný preukaz viazača bremien
- platný žeriavnický preukaz pre obsluhu mostových žeriavov A3-DO
- VZV preukaz výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3897101  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,75 EUR/hod.