1 350 - 1 700 EUR

Majster výroby v strojárskej spoločnosti

mageba Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pri krásnej, Nad jazerom
Termín nástupu
podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výrobných procesov a prijímanie operatívnych opatrení na zabezpečenie plnenia plánu
- zodpovednosť za prípravu reportov a dennú organizáciu práce
- zabezpečenie dodržiavania pravidiel BOZP a používanie OOPP
- koordinácia a riadenie práce výrobných pracovníkov (cca 70 zamestnancov)
- spolupráca s ostatným oddeleniami spoločnosti,
- zabezpečenie personálnej, materiálovej, časovej a kvalitatívnej stránky výrobného procesu pracoviska,
- zodpovednosť za dodržiavanie technologickej postupov a disciplíny, výkresovej dokumentácie a kvality práce
- zabezpečenie zaškolenia nových zamestnancov
- kontrola vykonanej práce
- riešenie vzniknutých problémov a prijímanie nápravnych a preventívnych opatrení

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

minimálne 1350 € brutto mesačne (podľa skúseností) + mesačný bonus vyplácaný na základe výsledkov spoločnosti

- motivujúce finančné ohodnotenie
- po skúšobnej dobe možnosť získať mesačnú odmenu
- stravné lístky nad rámec ZP
- mobilný telefón aj na súkromné účely

- V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
- Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
- Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti strojárstva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s vedením ľudí v strojárskom podniku,
- čítanie výkresovej dokumentácie,
- znalosť strojárskych výrobných technológií,
- znalosť nástrojov na zvyšovanie efektivity výrobného procesu
- dynamická osobnosť,
- riadiace a komunikačné schopnosti,
- orientácia na výsledok,
- prax aspoň 2 roky,
- ochota pracovať na zmeny,
- schopnosť komplexného riešenia problémov
- predošlá skúsenosť s prácou s ERP systémom

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pri Krásnej 4
040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom

Kontakt

ID: 3738395   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimálne 1350 € brutto mesačne (podľa skúseností) + mesačný bonus vyplácaný na základe výsledkov spoločnosti