Tvorca pre kvetinársku dielňu: Výroba exkluzívnych kvetinových doplnkov

Magaela

Vyšehradská 12, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, spoľahlivého človeka na dlhodobú spoluprácu ideálne na full time job. Ide o výrobu produktov z našej ponuky (venčeky, čelenky,sponky a iné vlasové doplnky, kytice, svadobné pierka a i.). Najviac objednávok máme od marca do septembra...

- potrebná živnosť

- nástup možný ihneď

- pracovná doba dohodou

- nástupný plat 1300€, možnosť zarobiť si 1800-2500€, všetko záleží od vašej šikovnosti a od počtu vyrobených produktov

- dielnička sa nachádza v Petržalke

Ponúkame skvelý kolektív dievčat a prácu v zabehnutej kvetinovej dielničke v Bratislave. Na trhu sme už vyše 10 rokov a robíme radosť nevestám po celom svete.

Vhodné pre ľudí so skúsenosťou s floristikou, aranžérstvom alebo iným kreatívnym odvetím, no nie je to nutnosť. Radi vás zaučíme.

Nevhodné pre alergikov. Pri práci používame množstvo konzervovaných či sušených tráv a kvetov (pampas, solidágo, broom fleuri), ktoré alergikov môžu dráždiť a spôsobovať im alergické reakcie.

- skvelý kolektív

- spoločné podujatia v prípade záujmu (divadlo, koncert, firemné akcie)

- darčeky k sviatkom

- príležitostné osladenie dňa (palacinky, koláčik)

- zamestnanecké zľavy na produkty

- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o prácu u nás, prosíme o zaslanie okrem životopisu aj motivačného listu, kde sa nám môžete predstaviť, napísať prečo by ste chceli pracovať u nás, aké máte očakávania, prípadne aké sú vaše potreby a skúsenosti s podobnou pracovnou pozíciou.

V prípade, že nás zaujmete, budeme Vás kontaktovať telefonicky, a následne si vás pozveme na pohovor k nám na dielňu v Bratislave, ktorý bude spojený s výrobou v trvaní 3-6 hodín. Počas tohoto pohovoru si preberieme možnosti spolupráce, radi vám zodpovieme všetky vaše potrebné otázky ohľadom práce u nás. Skúsime spoločne výrobu 3-6 produktov z našej ponuky po 3-6 kusov z každého produktu. Všetko záleží od vašej šikovnosti. Na pracovný pohovor nie je nutné si nič priniesť, len pohodlné, ideálne pracovné oblečenie a chuť vyrábať.

Tento pohovor nie je finančné ohodnotený, ide najmä o preverenie vašich schopností, či je práca pre vás vhodná. Vrámci výroby hodnotíme: zručnosť, precíznosť, organizáciu pracovného stola, dôslednosť a doťahovanie produktov v každom detaile, estetiku a to, či sa daný produkt podobá na predlohu podľa ktorej pracujeme, prípadne rýchlosť výroby.
Vyskúšame si výrobu na základe prototypu aj z fotografie.

Našu ponuku si môžete pozrieť na našich webových stránkach.
www.magaela.sk

Ďakujeme za veľký záujem, aktuálne už prebehlo prvé kolo pohovorov, a prvý kreatívci už skúšajú výrobu u nás. V týždni 22-25.4 budeme kontaktovať telefonicky ďalších vybraných na výrobný pracovný pohovor.

Tešíme sa na prípadnú spoluprácu. :)
Za tím Magaela/ Michaela vedúca a zakladateľka dielničky Magaela

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť

- poriadkumilovnosť, vzťah k organizácii

- zveľaďovanie pracovného prostredia

- odolnosť voči stresu

- estetické cítenie

- ochota učiť sa nové veci

Venujeme sa výrobe ručne robených kvetinových vlasových a svadobných doplnkov z textilných/umelých a konzervovaných materiálov. Sme na trhu aktívne už jedenásty rok. Pôsobíme na domácom trhu, ale 90% našich objednávok putuje do do zahraničia. Naša práca je kreatívna, zábavná, no vyžaduje si zodpovedný prístup, zanietenosť a odolnosť voči stresu nakoľko je potrebné dodržiavať dodacie lehoty našich zákazníkov. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našich sociálnych sieťach, magaela_accessories (IG), www.facebook.sk/magaela.sk , alebo na webových stránkach magaela.sk alebo na Etsy MagaelaAccessories V prípade ak sa chcete o nás dozvedieť viac cez google nájdete o nás viacero dostupných rozhovorov, či článkov. V prípade akýchkoľvek nejasností či otázok, nás pokojne kontaktujte mailom, alebo telefonicky a radi zodpovieme vaše otázky.
ID: 4795045  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac