Frontend programátor so znalosťou PHP Bratislava

Madviso s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000-1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného front-end developera, ktorý ovláda aj PHP a chce nabrať cenné skúsenosti na zaujímavých projektoch. (ak máš čas, pokojne aj študent) Máš už dosť freelance práce a chceš pracovať na zaujímavých projektoch? Si šikovný študent alebo absolvent? Určite sa nám ozvi, máme pre teba super flek.

Flexibilita pracovného času
Tím profesionálov
Práca na zaujímavých projektoch
Účasť na interných školeniach zadarmo
Možnosť profesionálneho rastu a zaujímavé finančné ohodnotenie
Firemné eventy

Tvojou úlohou bude komplexný návrh a vývoj WordPress webov a aplikácií na frameworku Laravel. Najčastejšie pracujeme na našej e-commerce platforme MadviShop, ktorá je postavená na frameworku Laravel, ale ma by si nám zvládnuť pomôcť pripraviť v HTML, CSS kampaňový landing page, preštýlovať webdizajn z PSD, pomôcť pre klientov vytvoriť WordPress webstránku. Hľadáme niekoho, kto sa chce s nami makať na cloud e-commerce platforme Midasto, ktorú plánujeme už čoskoro spustiť. Ponúkame internú full-time spoluprácu na faktúru v našom office v centre Bratislavy. Do tímu hľadáme dokopy troch ľudí, z toho dvoch na junior pozície a jedného seniora.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
WordPress - pokročilý
CSS - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa a prijímať nové výzvy.
Záujem o ecommerce a marketing.
Schopnosť rozumieť UX a UI dizajnu výhodou.
Schopnosť kriticky a konštruktívne myslieť.

Madviso je mladá online marketingová agentúra, ktorá sa zameriava na ecommerce s cieľom efektívnej marketingovej stratégie s vysokou návratnosťou investícií. Bez kvalitného materiálu sa však stavať nedá, a preto je vývoj silnou súčasťou nášho tímu. Tvoríme kvalitné, optimalizované a moderné webstránky a eshopy, ktoré sú schopné konkurovať silným hráčom. Posúvame biznis našich klientov na inú úroveň. Buď aj ty súčasťou Madviso tímu.

Karpatská 6
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 3532434   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-1600