Kuriér Bratislava vlastným vozidlom

MADUMA group s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
30.6.2024
Od 2 500 EUR/mesiacKuriér je u nás hodnotený od rozvozu balíkov 1,3 € za zastávku 0,03 € za balík plus 1,3 € za zvoz balíkov a 0,03€ za zvozový balík . Plus príplatky až do 0,20 € na zastávku .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je rozvoz a zvoz zásielok vlastným autom  rámci Bratislavy v danej oblasti . V prípadne ak mate aj viacej vozidiel ponuka aj širšie územie  pre doručovanie ale to by sme si upresnili osobne .

  • Prispôsobenie pracovného času
  • Dynamické a rastúce pracovné prostredie
  • Silné pracovné vzťahy a priateľstvá s kolegami
  • Možnosti zamestnaneckých benefitov, bonusov a odmien
  • Možnosť kariérneho rastu a napredovaní v rozširovaní územia

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou vlastné vozidlo dodávkového typu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Kuriér by mal byt samostatný .

ID: 4830080  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac