Kvality resident - Nitra Jaguar / Land Rover

MADO

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v automotive spoločnosti.

Náplň práce:
- Komunikácia zo zákazníkom na dennej báze
- komunikácia s oddeleniami výroby, kvality a logistiky
- účasť na poradách
- Monitoring a reporting výsledkov kontroly kvality.
- Posudzovanie chybovosti na základe stanovených procesov, prípadný rework /oprava
- Spracovanie mesačných reportov

Termín nástupu do práce: od september / október
Druh pracovného pomeru: živnosť
platená dovolenka 100%
bonusy

Hľadáme kvalitného rezidenta pre dodávateľa Jaguar / Land Rover v Nitre.

Ponúkame:
- školenie v továrni zákazníka v Poľsku
- Veľmi dobré zárobky v závislosti od skúseností a spôsobilosti kandidáta
- Možnosť profesionálneho rozvoja a účasti na projektoch jedného z najlepších výrobcov automobilov na svete

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.8.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kvalita,

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme osobu, ktorá:
- má veľmi dobré znalosti slovenčiny / češtiny a poľštiny, angličtina je vítaná ako dodatočný majetok,
- k dispozícii v prípade problémov na strane klienta
- schopnosť používať počítač, MS Office
- Má funkcie ako: vnímavosť, svedomitosť, spoľahlivosť, presnosť, šikovnosť
- pripravenosť na obchodnú spoluprácu

Ďalšie výhody:
- skúsenosti v priemysle sú vítané a min. automobilový priemysel alebo skoršia práca v automobilovom priemysle.

MADO & BBqualitygroup od 2011 roku je medzinárodne rastúci poskytovateľ služieb automobilového a dodávateľského priemyslu . Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientované podľa dopytu. Inovatívne, flexibilne a s orientáciou na budúcnosť vyvíjame na trhu vedúce koncepty a riešenia komplexných úloh týkajúcich sa všetkých stránok výrobného procesu.

Adresa spoločnosti

MADO
Stalowa 16
41-400 Dąbrowa Górnicza
Poľsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel
E-mail: poslať životopis
ID: 3463676   Dátum zverejnenia: 4.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300-1500