Sales Manager

MADNESS ADVERTISING k.s.

Miesto práce
Stara Vajnorska 11, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• akvizícia nových klientov,
• prezentácia klientom,
• prijimanie objednávok,
• starostlivosť o existujúcich klientov,
• tvorba cenových ponuk,
• komunikácia s dodavateľmi

- práca v mladom v dynamickom kolektíve,
- dobré platobné podmienky

Záujemcovia zašlú e-mailom štruktúrovaný profesijný životopis. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí nás zaujali. Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

výborne komunikačné zručnosti, chuť pracovať,
loajalita, flexibilita, spolahlivosť,

Madness Advertising je napredujúca reklamná agentúra, zabezpečujúca široké možnosti prezentácie v offline svete. Dlhodobo pripravujeme riešenia pre rozmanité portfólio klientov, v ktorom sa nachádzajú silné stabilné značky i začínajúce projekty. Rok čo rok prinášame na slovenský a rakúsky trh najzaujímavejšie novinky z oblasti prezentačných produktov. Patríme k hlavným partnerom niekoľkých väčších marketingových eventov. Dokážeme komplexne pokryť každú potrebu klienta pre bezproblémovú účasť na výstave, evente alebo konferencii akéhokoľvek rozsahu. Zareaguj na nasledovnú pracovnú ponuku a staň sa súčasťou tímu, ktorý plní úlohy komplexných projektov šitých zákazníkom na mieru.

www.madad.sk - reklamné systémy
www.t3works.at - Moderne Messestände

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2815204  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + provízia