Reagujte bez životopisu

Junior .NET programátor

Madev s.r.o.

Hattalova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 20 EUR/hod.podľa seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do malej začínajúcej firmy hľadáme .NET developera na čiastočný úväzok. Táto práca je vhodná pre študentov, ktorí sa chcú naučiť ako funguje vývoj reálneho softvéru a ako robiť veci správne. Budeš súčasťou projektu od začiatku po koniec a budeš mať dosah na všetky jeho časti vrátane DevOps a hosťovania v produkcii u zákazníka.

Hlavným projektom je kompletná prerábka interného systému zdravotnej kliniky. Ten funguje už 20 rokov a aktuálne je písaný v PHP. Po novom využijeme najmodernejšie technológie a postavíme ho na .NET. (.NET 7, ASP.NET Core, MySQL, MongoDB, Entity framework, Dapper, Docker a iné.)

Ostatné projekty tvorí prevádzka a údržba rôznych cloudových aplikácii bežiacich v Microsoft Azure ale aj niekoľkých mobilných a desktopových aplikácii.

- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu
- hodinová mzda dohodou
- práca formou brigády alebo na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- požadovaná znalosť C#
- požadovaná znalosť SQL
- požadovaná znalosť HTML, CSS
- požadovaná znalosť konceptov ako REST API, Unit testing, UI testing...

- výhodou znalosť PHP , Git, Docker, Azure, NoSQL databáze

Madev je čerstvo založený malý stratup, ktorý sa zaoberá vývojom a prevádzkou softvéru prevažne pre firemných zákazníkov. Baví nás učiť sa nové veci a využívať najnovšie technológie. Nájdete nás na adrese Hattalova 12A, Bratislava.
ID: 4456714  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.