Stolár

MADERAS s.r.o.

Miesto práce
Lieskovec 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
1000 - 2000 EUR/mesiac, po osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Porez materialu na formátovacej pile . výroba zosadeniek a obsluha lysu za studena/za tepla . kolíkovanie / lamelovanie . montáž kovania BLUM . olepovanie hrán ABS na olepovačke . príprava dielcov na povrchovú úpravu . kompletovanie a príprava nábytku na montáž

pracovná doba (7:00-16:15) . 3 x prestávka .

Ponúkam prácu pre zodpovedného a šikovného stolára v komplet vybavenej dielni na výrobu atyp. nábytku . zaoberáme sa výrobou z lamina , dýhy , mdf striekanej aj na vysoký lesk .
práca môže byt ohodnotená hodinovo alebo ukolovo .Kontaktujte ma prosím iba stolári schopný vykonávať prácu samostatne !!! Trvalý pracovný pomer po skúške a osobnej dohode

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

vyžaduje sa precíznosť , systematickosť , technické myslenie a zmysel pre poriadok . zodpovednosť pri dodržiavaní termínov.

spolocnost zaoberajuca sa atypickou vyrobou nabytku

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kutlikova 9
851 02 Bratislava

Kontakt

ID: 2074261   Dátum zverejnenia: 28.9.2017