Logo Madame Patisserie s.r.o.

Cukrárka

Madame Patisserie s.r.o.

Miesto práce
Jozefa Braneckého 3, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihned
900 EUR/mesiacpo zaučení mzda dohodou na základe skúseností, zvládnutia úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do cukrárenskej výroby v Trenčíne hľadáme samostatnú zodpovednú pracovníčku, ktoré má pozitívny vzťah k pečeniu, rada sa učí nové veci, nebojí sa nových výziev, je lojálna.
Základné zručnosti a skúsenosti s pečením sú podmienkou.
Príprava zákuskov podľa schválených receptúr, dodržiavanie postupov, hygieny pri práci.
Náplň práce: príprava výroby, pečenie, plnenie, krájanie kav.dezertov. Pečenie, plnenie, potieranie tort.

Informácie o výberovom konaní

Pracovna doba 6,30-15,00

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Práca cukrára je krásna, ale zároveň fyzicky náročná, vyžaduje dobrý zdrav.stav, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, logické rozmýšľanie, chuť pracovať a vzdelávať sa...

Cukrárenská výroba (Madame Patisserie ) v Trenčíne, cukráreň - ONA PEČIE
Dodávateľ kaviarenských dezertov, tôrt a koláčikov, svadobných, narodeninových.
V prevádzke podávané raňajky, slaná kuchyňa.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Šinkovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4810901  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac