Baristka, čašníčka

Madame Patisserie s.r.o.

Miesto práce
Jozefa Braneckého 3, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiaczákladná mzda sa navyšuje po zaučení, zaškolení, na základe skúseností, praxe a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servírovanie dezertov, balenie dezertov a tort, príjímanie objednávok
- príprava a servírovanie kávy, kávových špeciálov, nápojov
- práca s pokladňou,
- dodržiavanie čistoty a hygienických zásad na pracovisku

- ovládanie portfólia, sortimentu výrobkov, spôsob manipulácie
- práca v čas.tiesni a strese

Hľadáme človeka, ktorý má pozitívny vzťah ku gastru, káve, dezertom, ale aj zákazníkom...
pozitívny vzťah (neznamená, že mu chutí, ale že sa vyzná :-), rozumie základným pojmom, že ho práca napĺňa a baví)

krátky/dlhý týždeň

Vybraných uchádzačov budem kontaktovať.

Nástup možný ihneď.

- zamestnanecké zľavy
- zaučenie, zaškolenie, karierny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastonómia, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zmysel pre poriadok, detail a humor, schopnosť zvládnuť vysoké pracovné tempo podmienkou

Cukrárenská výroba (Madame Patisserie ) v Trenčíne, cukráreň - ONA PEČIE
Dodávateľ kaviarenských dezertov, tôrt a koláčikov, svadobných, narodeninových.
V prevádzke podávané raňajky, slaná kuchyňa.

ID: 4125298  Dátum zverejnenia: 3.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac