Zástupkyňa vedúcej predaja v OC Bory Mall

Madam Podprsenka, s. r. o.

Miesto práce
Lamač 6780, Bory Mall, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce je u nás dosť, ale nemusíte sa báť. Predovšetkým ide o obsluhu zákazníčok, pri ktorej vyžadujeme úplnú profesionalitu (vo všetkom Vás zaškolíme). Vytváranie príspevkov na facebook stránku, práce so skladom, e-shopom a pokladňou, spracovávanie zaujímavých štatistík, vybaľovanie tovaru, atď..

Nadpriemerné platové podmienky a k tomu jedálne kupóny, provízie z predaja, super kolektív, veľa zážitkov a zaujímavých školení, 30€ kredit na našu bielizeň + veľké zľavy.

Pokiaľ sa chcete uchádzať o pozíciu asistentky predaja v Madam Podprsenke, pošlite nám prosím e-mail na [email protected]. Očakávame, že súčasťou e-mailu bude Váš životopis, aktuálna fotka a krátky motivačný list "Prečo práve Vy", ktorý určite zvýši Vaše šance dostať sa k nám na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do nášho tímu zástupkyňu vedúcej predaja v Bratislave v OC Bory Mall! Ak sa radi vzdelávate a učíte nové veci, máte záujem pracovať v príjemnom prostredí, ste milá a komunikatívna, máte obchodného ducha a ste veľkou módnou fanúšičkou, hľadáme možno práve Vás!

Madam Podprsenka je špecializovaná predajňa spodného prádla pre všetky ženy. Našou víziou je pomáhať ženám cítiť sa lepšie vo svojom vlastnom tele. Krásne a kvalitné prádlo je skvelým základom (základným bodom číslo jedna) pre každý úžasný deň. Dobre padnúce prádlo je záležitosťou, s ktorou vždy radi pomôžeme každej žene.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3223105  Dátum zverejnenia: 23.10.2017