Manager predaja ( Nemčina)

MAD SR, s.r.o.

Miesto práce
MAD SR, s.r.o., Školská 36, 979 01 Rimavská Sobota
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická komunikácia so zákazníkmi v nemeckom jazyku
- Príjem objednávok telefonicky , e-mailom a ich následné zadávanie do výroby
- Poskytovanie servisu a odborného poradenstva spojeného s predajom
-Oslovovanie potencionálnych zákazníkov.

-Práca pre silnú a finančne stabilnú spoločnosť s potenciálom ďalšej expanzie na nové trhy.
-Možnosť karierneho rastu a profesného rozvoja
-Zaškolenie a pravidelné odborné školenia
-Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
-Firemné akcie

Životopisy posielajte e-mailom na adresu:[email protected] Do predmetu napíšte názov obsadzovanej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Čestnosť
Ochota pracovať
Orientácia na výkon

MAD SR,s.r.o.

Sme európskym lídrom vo výrobe Individuálnych prémiových autointeriérov (Individual auto design)

Exkluzívne dodávame originálne príslušenstvo pre viaceré automobilové značky.

30 rokov vyrábame pre našich zákazníkov bezpečné atestované produkty,
určujeme trendy, tvoríme design. Vyrábame kvalitu bez kompromisov!

Náš výrobný závod z rolohou 2500 m2 je vybavený najmodernejšou technikou. Našim najväčším kapitálom je našich 70 zamestnancov z ktorých väčšina pracuje v spoločnosti už viac ako 15 rokov

Spoločnosť zaviedla a používa systém manažérstva kvality ISO 9001:2008
90% našej produkcie je pod názvom Individual auto design exportovaných do viac ako 30 krajín sveta

Expandujeme na nové trhy a tak dávame príležitosť novým pracovníkom v rôznych odboroch.

U nás sa viete stať členom úspešného tímu v príjemnom pracovnom prostredí s perspektívou kariérneho rastu

Požadujeme:
-Čestnosť ,ochotu pracovať, zlepšovať sa a orientáciu na výkon
Ponúkame:
-Prácu pre silnú a finančne stabilnú spoločnosť s potenciálom ďalšej expanzie na nové trhy.
-Možnosť kariérneho rastu a profesného rozvoja
-Jasne popísanú náplň práce, spravodlivý spôsob jej merania a odmeňovanie stanovené od výkonu

Staňte sa aj Vy súčasťou výnimočnej firemnej kultúry a sami pocítite atmosféru profesionálnej tímovej práce.

Ešte viac o našej spoločnosti za dozviete v uvedených videách

www.individualautodesign.eu
www.carseatcover.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2749106  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac