IT Lektor/školiteľka počítačových kurzov

Macrosoft s.r.o.

Štefánikova 47, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského a úspešného kolektívu hľadáme šikovných IT lektorov na školenia MS Office, PowerBI, Oracle, SQL, AutoCAD, SketchUP, IT Tester, programovacie jazyky, databázy, Servery, Linux a ďalšie moderné technológie.

IT kurzy prebiehajú v priateľskej atmosfére v príjemnom prostredí, v moderne vybavených a klimatizovaných IT učebniach, alebo aj online.

Od budúceho kolegu/kolegyne očakávame zodpovednosť a ochotu sa neustále zlepšovať. A to najdôležitejšie pre nás je nájsť do tímu lektora, ktorý ma podobné nadšenie pre učenie a odovzdávanie informácii účastníkom školenia, aké mame i my. Robíme IT kurzy profesionálne a s radosťou.
Ak Vás ponuka zaujala, spolu so životopisom nám pošlite aj motivačný list.

- práca v príjemnom prostredí
- možnosť pracovať aj online
- mladý dynamický kolektív
- výhodné pracovné a platové podmienky
- dobré dopravné spojenie na pracovisko
- možnosť ďalšieho bezplatného vzdelávania

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte o prácu v našej spoločnosti záujem, zašlite Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom na adresu [email protected].

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Macrosoft, s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť a ochotu svoje vedomosti zrozumiteľne odovzdávať účastníkom školení
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Macrosoft, s.r.o. , školiace centrum zamerané na organizovanie školení už od roku 1996. Patríme medzi najskúsenejšie firmy na Slovensku v tejto oblasti a dlhoročne sme jedným z lídrov na trhu IT i manažérskeho vzdelávania. Zároveň sme držiteľmi prestížneho ocenenia Pečať finančnej stability v segmente SME.

Kurzy robíme prezenčne v našich priestoroch a takisto online.

Školiace stredisko Macrosoft s.r.o. je Certifikovaným autorizovaným testovacím strediskom Pearson VUE, KRYTERION, PSI, CERTIPORT, Prometric a UKVI.

U nás môžu záujemcovia absolvovať certifikačné testy a získať medzinárodne uznávané certifikáty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4593111  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac