Lektor/školitel pre školiace stredisko Macrosoft

Macrosoft s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho úspešného tímu hľadáme IT lektorov pre školiace stredisko v Bratislave, Ružomberku, Nitre, a v Rovinke.

Hľadáme lektorov na:
MS Office - Word, Excel, PowerPoint
Visual Basic, .NET Framework,
Java, Phyton,
SAP, Microsoft Visual C++,
AutoCAD, ProgeCAD Profesional, 3D Max
SQL server - programátor, administrácia
Oracle - programátor, administrácia
Windows Server - správa a administrácia
SharePoint,
Linux - správa a administrácia
Marketing na internete, tvorba web stránok

Hľadame lektorov aj na kurzy účtovníctva, mzdy a personalistiky

- práca v príjemnom prostredí
- práca vhodná pre freelancerov
- mladý dynamický kolektív
- výhodné pracovné a platové podmienky
- dobré dopravné spojenie na pracovisko
- možnosť ďalšieho bezplatného vzdelávania
- bezplatná priprava na medzinárodné certifikačné testy

U nás mate možnosť sa pripraviť a spraviť si medzinárodne uznávaný Certifikát ako napr. Microsoft, Cisco, Oracle a pod. čim si zvýšite kariérny a profesionálny rast.

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte o prácu v našej spoločnosti záujem, zašlite Váš štruktúrovaný životopis na adresu [email protected].

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Macrosoft, s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť a ochotu svoje vedomosti zrozumiteľne odovzdávať účastníkom školení
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- ochota pripraviť sa a vykonať certifikačné skúšky z ovládanej problematiky

Macrosoft, s.r.o. , školiace centrum zamerané na organizovanie školení už od roku 1996. Patríme medzi najskúsenejšie firmy na Slovensku v tejto oblasti a dlhoročne sme jedným z lídrov na trhu IT i manažérskeho vzdelávania. Zároveň sme držiteľmi prestížneho ocenenia Pečať finančnej stability v segmente SME.

Kurzy robíme prezenčne v našich priestoroch a takisto online.

Školiace stredisko Macrosoft s.r.o. je Certifikovaným autorizovaným testovacím strediskom Pearson VUE, KRYTERION, PSI, CERTIPORT, Prometric a UKVI.

U nás môžu záujemcovia absolvovať certifikačné testy a získať medzinárodne uznávané certifikáty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3588069  Dátum zverejnenia: 28.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 €