Pracovník/asistent pre marketingové kampane (dlhodobá spolupráca aj brigáda)

MACHINE s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 430 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora pri prezentovaní služieb zákazníkom na pobočke a na obchodnom mieste.

- profesionálny a napriek tomu osobný kolektív postavený na pevných základoch procesného riadenia.
- pozičný rast = jasné daný systém kariéry.
- nadpriemerné platové podmienky, kafetérie, bonusy
- ambiciózne projekty
- vzdelávanie nielen vo sfére obchodu
- súťaže o ceny a dovolenky
- príjemné moderné prostredie formované pre generáciu Z

Náš obchodný partner, pre ktorého vyberáme vhodných uchádzačov na trhu práce, preferuje mladých dynamických ľudí s chuťou na sebe pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie
- empatia

Inzerujúca spoločnosť MACHINE s.r.o. je sieťou 14 pobočiek po celom Slovensku s 11 ročnými skúsenosťami poradenských služieb v oblasti personálneho manažmentu. Pre svojich obchodných partnerov vyhľadávame na trhu práce vhodných kandidátov na nimi obsadzované pozície. Po zaslaní životopisu Vás budeme kontaktovať v prípade splnenia základných kritérií na obsadzovanú pozíciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4234684  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 430 EUR/mesiac