Online konzultant

MACHINE s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
900 EUR/mesiac+ bonusy závisia najmä od ambícií uchádzača, výška príjmu nie je zastropovaná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uchádzač zabezpečuje komunikáciu s vybranými cieľovými skupinami
- zabezpečuje návrhy riešení a administratívu
- poskytuje informácie

- dlhoročná tradícia
- rešpektovaná značka švajčiarskej spoločnosti
- spravodlivé odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov
- bezplatné a profesionálne zaškolenie
- garancia kariérneho rastu
- progresívny odmeňovací systém
- flexibilná pracovná doba
- dovolenky, motivačné súťaže a firemné akcie
- tréningy komunikačných a obchodných zručností
- vyplácanie renty od manažérskych pozícií
- príspevok na leasingové splátky, zľavy na produkty a služby partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- zameranie na výsledky a riešenia, aktívny prístup k práci
- počítačová gramotnosť – bežný užívateľ
- bezúhonnosť
- skúsenosti s prácou v obchode a riadení ľudí sú výhodou

Inzerujúca spoločnosť MACHINE s.r.o. je sieťou 14 pobočiek po celom Slovensku s 11 ročnými skúsenosťami poradenských služieb v oblasti personálneho manažmentu. Pre svojich obchodných partnerov vyhľadávame na trhu práce vhodných kandidátov na nimi obsadzované pozície. Po zaslaní životopisu Vás budeme kontaktovať v prípade splnenia základných kritérií na obsadzovanú pozíciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3945422  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac