Reagujte bez životopisu

Zootechnik - farma Budmerice

MACH HYDINA BUDMERICE, s.r.o.

Miesto práce
Budmerice
Termín nástupu
ihneď
980 - 1 700 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od šikovnosti a dosiahnutých výsledkov zootechnika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie rozmnožovacieho chovu na základe technologických postupov
- zabezpečenie plynulej prevádzky na farme
- sledovanie zdravotného stavu a úžitkovosti chovaných zvierat
- vykonávanie veterinárnych zákrokov v spolupráci s veterinárnym lekárom
- kontrola a riadenie činnosti podriadených pracovníkov
- pravidelné reporty nadriadeným

- výhodné platové podmienky
- práca v prosperujúcej firme
- kvartálne a ročné odmeny za neabsenciu
- ročné vernostné odmeny
- odmeny za úspešne ukončený turnus
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov
- PRAX v odbore je vítaná , nie podmienkou
- žiadame zaslať profesný životopis na mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

živočíšná výroba

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť v práci, samostatnosť, ochota pracovať a vzdelávať sa, schopnosť viesť tím pracovníkov

rozmnožovací chov hydiny a produkcia jednodňových kurčiat

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3568628  Dátum zverejnenia: 8.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac