Čašník/čašníčka - Barman/Barmanka, Topoľčany

MACAO GAME CLUB s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na hlavnú veľkú letnú terasu na pešej zóne vedľa kostola hľadáme šikovných, pracovitých ľudí na pozíciu čašník/čašníčka, barman/barmanka, barista/baristka na dohodu. Jedná sa o sezónnu brigádu od 01.04.2024 do 31.10.2024.

Práca si vyžaduje spoľahlivosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Pracovná náplň:
Práca za barom, práca s pokladňou, obsluha zákazníkov, práca s finančnou hotovosťou, udržiavanie poriadku na prevádzke.

Máš prax? (nie je podmienkou, ale výhodou).
Pošli nám tvoj životopis a my sa ti ozveme alebo kľudne zavolaj a dozvieš sa viac.

Mzdové podmienky - 5,50€/hod
Plat sa odvíja od počtu odpracovaných hodín + sprepitné v plnej výške je samozrejmosťou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Čašník - barman

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou, nie však podmienkou

MACAO GAME CLUB s.r.o. je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním barov, terminálov, videohier (automatov), kaviarní. Naše prevádzky sa nachádzajú v Topoľčanoch, Trenčíne, Piešťanoch, Hlohovci, Bánovciach nad Bebravou a Púchove.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jozef Hudec
Tel.: +421918873063
E-mail: poslať životopis
ID: 4783337  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac